RADPAK - producent maszyn pakujących

Wyniki wyszukiwania dla tagu: pakowanie w karton


Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH - RADPAK

Kartoniarki kontynuacyjne produkowane przez firmę Radpak to uniwersalne rozwiązania dla wielu gałezi przemysłu. Jest to typ maszyny pakującej służących do formowania z płaskiego wstępnie sklejonego kartonu opakowania, umieszczaniu produktu wewnątrz i zamykaniu gotowego kartonu. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie a dzięki możliwości integracji z maszynami foljujacymi lub innymi maszynami pakującymi możemy otrzymać w pełni automatyczny zestaw pakujący z bardzo dużą wydajnością. Podobnie jak z pionowymi maszynami pakującymi, również w tym przypadku posiadamy szeroki asortyment który pozwala na spełnienie oczekiwań klienta dotyczących systemu pakowania. W zależności od produktu możemy wybrać kartoniarkę poziomą z kartonami zorientowanymi poziomo lub pionową: produkty jednostkowe możemy pakować na kartoniarce poziomej, natomiast produkty sypkie pakowane grawitacyjnie za pomocą wagi bezpośrednio do podstawionego kartonika na kartoniarce pionowej. Posiadamy modele ekonomiczne start-stopowe lub w ruchu ciaglym do dużych wydajności.

System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer - RADPAK

System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer firmy RADPAK to uniwersalne rozwiązania dla tak zwanych końcówek linii produkcyjnych. Zadniem systemu kartonującego typu case packer jest odliczanie żądanej ilości opakowań jednostkowych i w określonej konfiguracji zapakowanie ich do wstępnie uformowanego opakowania zbiorczego, które następnie zostaje zaklejone i zamknięte. Zaawansowana technologia wykorzystana w systemie pakującym typu case packer umożliwia pakowanie produktów w cztery typy kartonów zbiorczych: tray; tray&hood, wraparound oraz tray z górną pokrywą wkładaną do wewnątrz kartonu zbiorczego. Nie bez znaczenia są również niewielkie wymiary urządzenia kartonującego pozwalające na budowę zwartych, wydajnych oraz kompletnych linii pakujących.

Kompletna linia pakująca z robotami ABB - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca z robotami ABB umożliwiające pakowanie produktów w opakowaniu jednostkowym takich jak:żywność, elementy plastikowe oraz metalowe w opakowanie zbiorcze.

Kompletna linia pakująca typu cegła - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca typu cegła umozliwia pakowanie produktów w opakowanie typu cegła. Moga to byc produkty sypkie jak wszelkiej maści ziarna, makarony, produkty o struktórze granulek. Kompletna linia pakująca w pełni automatycznie naważa zadaną wielkość produktu nastepnie tworzy torebkę tak zwaną cegiełkę a następnie torebki pakowane są w karton zbiorczy za pomocą urządzenia przeznaczonego do kartonowania zbiorczego.


Kompletna linia pakująca sól - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca sól umozliwia sprawne pakowanie produktów sypkich np. soli w szereg różnych opakowań jednostkowych. Przedstawiona linia umożliwia pakowanie produktu w torby typu cegła.

Kompletna linia pakująca słodycze- RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca słodycze umozliwia pakowanie produktów w torby z folii PE lu PP.

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna linia pakująca ryż

Linia umożliwia w pełni automatyczne pakowanie ryżu oraz innych produktów sypkich z dużą wydajnością w saszetki, które nastepnie umieszczane są w kartoniku jednostkowym. Kolejnym etapem pakowania jest utworzenie określonej grupy kartoników jednostkowych i zapakowanie ich w karton zbiorczy. Linia zaprojektowana do pracy w cyklu 24/7.

Kompletna linia pakująca mięso

Kompletna linia pakująca mięso

Kompletna linia pakująca tarcze ścierne

W pełni automatyczna linia pakująca umożliwiająca pakowani tarcz ściernych w kartonik. do kartonika dodawana jest przekładka oraz ulotka.
TOP