RADPAK - producent maszyn pakujących

Wyniki wyszukiwania dla tagu: pakowanie proszku


Pionowa maszyna pakująca RM-32 - RADPAK

Pionowa maszyna pakująca RM-32 firmy RADPAK umożliwia pakowanie produktów w torby foliowe z folii PE lub PP. Praca maszyny pakującej jest w pełni automatyczna i polega na uformowaniu z płaskiej rolki folii torby która jest zgrzewana a po podaniu produktu zamykana. Maszyna pakująca Rm-32 może obsługiwać wiele rodzajów toreb które możemy zaproponować naszym klientom. Najpopularniejsze to: torba płaska, z fałdą boczną, cegiełka, stabilo czy też z euro otworem. Dzięki pełnej gamie maszyn pakujących, możemy oferować rozwiązania począwszy od małych 20 g saszetek, a kończąc na 25 kg workach.

Maszyna pakująca RM-36 - RADPAK

Pionowa maszyna pakująca RM-36 firmy RADPAK umożliwia szybkie pakowanie produktów w torby foliowe z folii PE lub PP. Praca naszych maszyn pakujących jest w pełni automatyczna i polega na uformowaniu z płaskiej rolki folii torby która jest zgrzewana a po podaniu produktu zamykana. Maszyna pakująca Rm-36 może obsługiwać wiele rodzajów toreb które możemy zaproponować naszym klientom. Najpopularniejsze to: torba płaska, z fałdą boczną, cegiełka, stabilo czy też z euro otworem. Dzięki pełnej gamie maszyn pakujących, możemy oferować rozwiązania począwszy od małych 20 g saszetek, a kończąc na 25 kg workach

Pionowa maszyna pakująca RM-45 - RADPAK

Pionowa maszyna pakująca RM-45 firmy RADPAK umożliwia pakowanie produktów w torby oraz worki foliowe z folii PE lub PP. Praca maszyny pakującej jest w pełni automatyczna i polega na uformowaniu z płaskiej rolki folii worka lub torby która jest zgrzewana a po podaniu produktu zamykana. Maszyna pakująca RM-45 może obsługiwać wiele rodzajów worków oraz toreb które możemy zaproponować naszym klientom. Najpopularniejsze to: torba płaska oraz worek. Dzięki pełnej gamie maszyn, możemy oferować rozwiązania począwszy od małych 20 g saszetek, a kończąc na 25 kg workach

Pionowa maszyna pakująca RM-25 typu cegła - RADPAK

Maszyna Pionowa pakująca RM-25 typu cegła służy do pakowania produktów w torby o kształcie tkz. cegły. Jest to bardzo popularne opakowanie wykorzystywane w szczególności w przemyśle spożywczym. W opakowania typu cegła bez problemu zapakujemy takie produkty jak: sól, ryż, ziarna, mąkę, słodycze, owoce.Praca maszyny jest w pełni automatyczna i polega na uformowaniu z płaskiej rolki folii torby która jest zgrzewana a po podaniu produktu zamykana. Dzięki pełnej gamie maszyn, możemy oferować rozwiązania dostosowane do większości typów oraz rozmiarów opakowań występujących na rynku.

Dozownik objętościowy ślimakowy - RADPAK

Dozownik objętościowy ślimakowy firmy RADPAK umożliwia bardzo dokładne dozowanie zadanej dozy produktu. Dozownik objętościowy ślimakowy dozuje założoną dozę produktu poprzez objętościowe zapełnienie kubków. Na obracającym się talerzu możemy zamontować 6 lub 8 kubków naważających, które po podstawieniu do części zasypowej są w pełni napełniane z góry, następnie poprzez obrót kubek naważający jest przesuwany do części zsypowej. Dozowniki ślimakowe przeznaczone są głównie do odmierzania produktów pylistych

Waga liniowa z dużymi kubełkami RW-02 - RADPAK

Waga liniowa RW-02 firmy RADPAK umożliwia dokładne odmierzanie zadanej wielkości naważenia. Waga liniowa RADPAK - RW-02 (Linear weighers) – służy do naważenia produktów za pomocą rynien wibracyjnych i czujników tensometrycznych. W zależności od typu produktu, założonych naważeń i prędkości możemy wybrać ilość ścieżek naważających czy wielkość kubełków. Wagi tego typu używa się zazwyczaj w przypadku większych naważeń produktów takich jak: węgiel, torf, brykiet, ziemia itp, które bez problemu można pakować w worki.

Kartoniarka kontynuacyjna pozioma RKH - RADPAK

Kartoniarki kontynuacyjne produkowane przez firmę Radpak to uniwersalne rozwiązania dla wielu gałezi przemysłu. Jest to typ maszyny pakującej służących do formowania z płaskiego wstępnie sklejonego kartonu opakowania, umieszczaniu produktu wewnątrz i zamykaniu gotowego kartonu. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie a dzięki możliwości integracji z maszynami foljujacymi lub innymi maszynami pakującymi możemy otrzymać w pełni automatyczny zestaw pakujący z bardzo dużą wydajnością. Podobnie jak z pionowymi maszynami pakującymi, również w tym przypadku posiadamy szeroki asortyment który pozwala na spełnienie oczekiwań klienta dotyczących systemu pakowania. W zależności od produktu możemy wybrać kartoniarkę poziomą z kartonami zorientowanymi poziomo lub pionową: produkty jednostkowe możemy pakować na kartoniarce poziomej, natomiast produkty sypkie pakowane grawitacyjnie za pomocą wagi bezpośrednio do podstawionego kartonika na kartoniarce pionowej. Posiadamy modele ekonomiczne start-stopowe lub w ruchu ciaglym do dużych wydajności.

Pionowa maszyna pakująca RM-25 - RADPAK

Pionowa maszyna pakująca RM-25 firmy RADPAK umożliwia pakowanie produktów w torby foliowe z folii PE lub PP. Praca maszyny jest w pełni automatyczna i polega na uformowaniu z płaskiej rolki folii torby która jest zgrzewana a po podaniu produktu zamykana. Maszyna pakująca RM-25 może obsługiwać wiele rodzajów toreb które możemy zaproponować naszym klientom. Najpopularniejsze to: torba płaska, z fałdą boczną, cegiełka, stabilo czy też z euro otworem. Dzięki pełnej gamie maszyn, możemy oferować rozwiązania począwszy od małych 20 g saszetek, a kończąc na 25 kg workach

Kompletna linia pakująca sól - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca sól umozliwia sprawne pakowanie produktów sypkich np. soli w szereg różnych opakowań jednostkowych. Przedstawiona linia umożliwia pakowanie produktu w torby typu cegła.

Rotacyjna maszyna pakująca Doypack

Rotacyjna maszyna pakująca Doypack umożliwiająca w szybki sposób odmierzyć oraz zapakować produkt płynny lub stały w gotowe opakowanie.
TOP