RADPAK - producent maszyn pakujących

Wyniki wyszukiwania dla tagu: grupowanie produktów


System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer - RADPAK

System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer firmy RADPAK to uniwersalne rozwiązania dla tak zwanych końcówek linii produkcyjnych. Zadniem systemu kartonującego typu case packer jest odliczanie żądanej ilości opakowań jednostkowych i w określonej konfiguracji zapakowanie ich do wstępnie uformowanego opakowania zbiorczego, które następnie zostaje zaklejone i zamknięte. Zaawansowana technologia wykorzystana w systemie pakującym typu case packer umożliwia pakowanie produktów w cztery typy kartonów zbiorczych: tray; tray&hood, wraparound oraz tray z górną pokrywą wkładaną do wewnątrz kartonu zbiorczego. Nie bez znaczenia są również niewielkie wymiary urządzenia kartonującego pozwalające na budowę zwartych, wydajnych oraz kompletnych linii pakujących.

Kompletna linia pakująca z robotami ABB - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca z robotami ABB umożliwiające pakowanie produktów w opakowaniu jednostkowym takich jak:żywność, elementy plastikowe oraz metalowe w opakowanie zbiorcze.

Kompletna linia pakująca typu cegła - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca typu cegła umozliwia pakowanie produktów w opakowanie typu cegła. Moga to byc produkty sypkie jak wszelkiej maści ziarna, makarony, produkty o struktórze granulek. Kompletna linia pakująca w pełni automatycznie naważa zadaną wielkość produktu nastepnie tworzy torebkę tak zwaną cegiełkę a następnie torebki pakowane są w karton zbiorczy za pomocą urządzenia przeznaczonego do kartonowania zbiorczego.


Kompletna linia pakująca słodycze- RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca słodycze umozliwia pakowanie produktów w torby z folii PE lu PP.

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna linia pakująca ryż

Linia umożliwia w pełni automatyczne pakowanie ryżu oraz innych produktów sypkich z dużą wydajnością w saszetki, które nastepnie umieszczane są w kartoniku jednostkowym. Kolejnym etapem pakowania jest utworzenie określonej grupy kartoników jednostkowych i zapakowanie ich w karton zbiorczy. Linia zaprojektowana do pracy w cyklu 24/7.

Kompletna linia pakująca płatki

Kompletna linia pakująca płatki

Kompletna linia pakująca mięso

Kompletna linia pakująca mięso

Kompletna linia pakująca daktyle

Kompletna linia pakująca umożliwiająca pakowanie torebek, kartoników oraz toreb typu Doypack w czteroklapowy karton zbiorczy. Technologia przesunięcia fazowego umożliwia ciasne offsetowe pakowanie dzięki czemu opakowanie zbiorcze może być mniejsze
TOP