RADPAK - producent maszyn pakujących

Wyniki wyszukiwania dla tagu: formowanie kartonu


RADPAK - Kartoniarka start stopowa pozioma RKH

Firma Radpak produkuje start stopowe poziome kartoniarki typu RKH. Jest to typ maszyn służących do formowania z płaskiego wstępnie sklejonego kartonu, umieszczaniu produktu wewnątrz i zamykaniu gotowego kartonu. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie a dzięki możliwości integracji z maszynami foljujacymi lub innymi możemy otrzymać zestaw w pełni automatyczny z bardzo dużą wydajnością. Podobnie jak z maszynami pionowymi, również w tym przypadku posiadamy szeroki asortyment który pozwala na spełnienie oczekiwań klienta. W zależności od produktu możemy wybrać kartoniarkę poziomą z kartonami zorientowanymi poziomo lub pionową: produkty jednostkowe możemy pakować na kartoniarce poziomej, natomiast produkty sypkie pakowane grawitacyjnie za pomocą wagi bezpośrednio do podstawionego kartonika na kartoniarce pionowej. Posiadamy modele ekonomiczne start-stopowe lub w ruchu ciaglym do dużych wydajności.

Formiarka tacek - RADPAK

Formiarka tacek zwana również maszyną formująca kartony typu trayformer została zaprojektowana do automatycznego formowania i sklejania narożników kartonu tkz. tacki. Opakowanie typu tray lub potocznie zwana tacką jest powszechnie używana w przemyśle spożywczym jako wiodący rodzaj opakowania zbiorczego.

System pakowania zbiorczego w karton czteroklapowy - RADPAK

Firma RADPAK w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz urządzeń do formowania oraz grupowania produktów w karton FEFCO zwany również czteroklapowym. Jednym z nich jest RGZ - 100 Top load case packer umożliwiający w szybki sposób pogrupowanie partii produktu oraz włożenie go od góry do podstawionego kartonu czteroklapowego. Urządzenie charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością grupowania produktów rzędu 100 szt. na min.

Formiarka kartonu - RADPAK

Formiarka kartonu zwana również maszyną formującą kartony czteroklapowe umożliwia w pełni automatyczne formowanie kartonów czteroklapowych. Karton jest rozkładany a dolne klapy są zaginane do środka i zaklejane taśmą.

System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer - RADPAK

System pakowania zbiorczego RKZ - Side load case packer firmy RADPAK to uniwersalne rozwiązania dla tak zwanych końcówek linii produkcyjnych. Zadniem systemu kartonującego typu case packer jest odliczanie żądanej ilości opakowań jednostkowych i w określonej konfiguracji zapakowanie ich do wstępnie uformowanego opakowania zbiorczego, które następnie zostaje zaklejone i zamknięte. Zaawansowana technologia wykorzystana w systemie pakującym typu case packer umożliwia pakowanie produktów w cztery typy kartonów zbiorczych: tray; tray&hood, wraparound oraz tray z górną pokrywą wkładaną do wewnątrz kartonu zbiorczego. Nie bez znaczenia są również niewielkie wymiary urządzenia kartonującego pozwalające na budowę zwartych, wydajnych oraz kompletnych linii pakujących.

Kompletna linia pakująca z robotami ABB - RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca z robotami ABB umożliwiające pakowanie produktów w opakowaniu jednostkowym takich jak:żywność, elementy plastikowe oraz metalowe w opakowanie zbiorcze.


Kompletna linia pakująca słodycze- RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących

Kompletna linia pakująca słodycze umozliwia pakowanie produktów w torby z folii PE lu PP.

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna podwójna linia pakująca typu cegła

Kompletna linia pakująca ryż

Linia umożliwia w pełni automatyczne pakowanie ryżu oraz innych produktów sypkich z dużą wydajnością w saszetki, które nastepnie umieszczane są w kartoniku jednostkowym. Kolejnym etapem pakowania jest utworzenie określonej grupy kartoników jednostkowych i zapakowanie ich w karton zbiorczy. Linia zaprojektowana do pracy w cyklu 24/7.

Kompletna linia pakująca mięso

Kompletna linia pakująca mięso
TOP