RADPAK - producent maszyn pakujących
Radpak / Maszyny / Kartoniarki

Kartoniarki

– firma Radpak produkuje również maszyny kartonujące. Jest to typ maszyn służących do formowania z płaskiego wstępnie sklejonego kartonu, umieszczaniu produktu wewnątrz kartonu i zamknięciu gotowego kartonu przy pomocy kleju lub na zamek. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie a dzięki możliwości integracji z maszynami foljującymi lub innymi możemy otrzymać zestaw w pełni automatyczny z bardzo dużą wydajnością. Posiadamy szeroki asortyment maszyn kartonujących który pozwala na spełnienie oczekiwań klienta w zakresie wymiarów minimalnych i maksymalnych oraz wydajności.

W zależności od produktu oferujemy kartoniarki z kartonami zorientowanymi poziomo lub pionowo: produkty jednostkowe możemy pakować na kartoniarce poziomej natomiast produkty sypkie lub drobne pakowane grawitacyjnie za pomocą wagi bezpośrednio do podstawionego kartonika na kartoniarce pionowej.Posiadamy modele ekonomiczne start-stopowe lub w ruchu ciągłym wysokiej wydajności +200 CPM.

Radpak oferuje pojedyncze maszyny lub kompletne zintegrowane linie włącznie z pakowaniem zbiorczym.

Radpak produkuje również specjalistyczne maszyny dla farmacji, kosmetyków. Wiele linii pakuje ciastka, cukierki, mrożonki, musli, corn flakes, produkty przemysłowe typu taśmy, uszczelki, śruby i wiele innych.
TOP

ADRES

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
ul. Okrężna 2, 87-800 Włocławek
Kujawsko-pomorskie, Polska

Zobacz na google maps

KONTAKT

tel.: +48 54 412 55 00


fax.: +48 54 412 55 01
e-mail: pokaż e-mail

RADPAK
© 2014 RADPAK. All Rights Reserved. | Żadna część tego serwisu internetowego nie może być kopiowana lub dystrybuowana w żadnej formie bez pisemnej zgody właściciela serwisu. Wszystkie zamieszczone zdjęcia są wyłączną własnością firmy Radpak Sp. z o.o.

Radpak produkuje również kartoniarki. Jest to typ maszyn służących do formowania z płaskiego wstępnie sklejonego kartonu, umieszczaniu produktu wewnątrz i zamykaniu gotowego kartonu. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie a dzięki możliwości integracji z maszynami foljujacymi lub innymi możemy otrzymać zestaw w pełni automatyczny z bardzo dużą wydajnością. Podobnie jak z maszynami pionowymi, również w tym przypadku posiadamy szeroki asortyment który pozwala na spełnienie oczekiwań klienta. W zależności od produktu możemy wybrać kartoniarkę poziomą z kartonami zorientowanymi poziomo lub pionową: produkty jednostkowe możemy pakować na kartoniarce poziomej, natomiast produkty sypkie pakowane grawitacyjnie za pomocą wagi bezpośrednio do podstawionego kartonika na kartoniarce pionowej. Posiadamy modele ekonomiczne start-stopowe lub w ruchu ciaglym do dużych wydajności. Wiele instalacji pakuje ciastka, cukierki, mrożonki, musli, corn flakes, produkty przemyslowe i wiele innych.

RADPAK - Kartoniarki